Webborsam Mobil

Mobil Webborsam Nedir? aç

Mobil Webborsam, Android ve IOS yazılımı ile çalışan tüm tablet ve telefonlarda Hisse Senedi, VİOP verilerini, pariteleri, haberleri anlık olarak takip edebileceğiniz ve aynı zamanda Hisse Senedi ve Viop işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir uygulamadır.

Mobil Webborsam uygulamasını nasıl indirebilirim? aç

Android yazılımına sahip tablet ve telefonlarda android market üzerinden, IOS yazılımına sahip tablet ve telefonlarda Apple store üzerinden, Webborsam uygulamasını tablet ya da mobil telefonunuza indirebilirsiniz.

Webborsam Mobil hizmetinden hangi koşulda yararlanabilirim? aç

Webborsam Mobil hizmetinden yararlanabilmek için Anadolubank internet bankacılığı müşterisi olmanız yeterlidir.

Android cihazlar için en az Android 5.0 ve üzeri, Ios cihazlar için en az IOS 9.0 ve üzeri sürüm işletim sistemleri gereklidir.

Anadolu Yatırım müşterisi olmak için ne yapmam gerekiyor? aç

Anadolu Yatırım nezdinde yatırım hesabı açabilmek için öncelikle Anadolubank nezdinde hesap açmanız gerekmektedir. 

 

Anadolubank Müşterisiyim. Yatırım Hesabını nasıl açarım?

Anadolubank İnternet Şubesi’nde yer alan Başvurular menüsünde yer alan Anadolubank Yatırım Hesap Açılış’a tıklayıp Hisse senedi ve/veya VİOP hesabınızı hemen açabilirsiniz.

 

Anadolubank Müşterisi değilim. Yatırım Hesabını nasıl açarım?

Anadolubank müşterisi olmak için bu formu doldurabilir; hesap açılışınız gerçekleştikten sonra Anadolubank İnternet Şubesi’ne giriş yaparak Başvurular menüsünde yer alan Anadolubank Yatırım Hesap Açılış’a tıklayıp Hisse senedi ve/veya VİOP hesabınızı hemen açabilirsiniz.

 

Hesap açmak için tıklayınız.

Webborsam Mobil uygulaması güvenli midir? aç

Webborsam uygulaması, Anadolubank internet şubesi ile aynı güvenlik aşamalarına sahiptir. 3 aşamalı olarak kullanıcı kodu, parola ve tek kullanımlık şifre sorgulaması yapılmaktadır.

Webborsam Mobil uygulamasının avantajları nelerdir? aç

Webborsam ile, hisse senedi ve Viop fiyat bilgilerini anlık olarak izleyebilir, teknik analiz yapabilir, kendinize özel sayfa yaratabilir ve Anadolu Yatırım araştırma raporlarını ve piyasa haberlerini anında izleyebilirsiniz. Hisse ve Viop emirlerinizi, anlık olarak takip edebilir, iptal ve değişiklik yapabilirsiniz. Anlık Portföy ve alım satım emirlerinizin durumunu takip edebildiğiniz gibi, Anadolubank bünyesindeki hesaplarınız arasında havale işlemleri yapabilirsiniz. Ekran başında olmadığınız anlarda da zincir emir, şartlı emir, tarihli emir gibi farklı emir seçenekleri kullanarak işlem yapmaya devam edebilirsiniz. Dilerseniz kendinize özel bir sayfa yaratabilir, kişiselleştirdiğiniz Webborsam üzerinden teknik analiz yapabilir, uzman araştırma kadrosu görüşlerinden yararlanabilirsiniz. Aynı derinlik talebi ile hem desktop hem mobil uygulama üzerinden hisse senedi ve viop derinlik bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Webborsam Mobil uygulaması üzerinden hangi bilgilere ulaşabilirim? aç

 • BIST, hisse senedi piyasaları tüm anlık veriler
 • BIST, hisse senedi 10 kademe derinlikli veri
 • VIOP anlık verileri
 • VIOP 10 kademe derinlikli veri
 • Anlık hisse senedi ve Viop portföy durumu
 • Günlük hisse senedi ve Viop işlem bilgileri ve durumu
 • Teknik analiz
 • Ekonomik takvim
 • BIST KAP haberleri (1 gün önce geçmiş olan)
 • Foreks Haber Merkezi haberleri (anlık)
 • Anadolu Yatırım tarafından hazırlanan araştırma raporlarının tamamı
 • Merkez Bankası döviz kurları
 • Pariteler
 • 15 dakika gecikmeli BIST Tahvil ve Bono piyasası, Eurobond ve Libor verileri
 • Yurt dışı piyasalar kapanış bilgileri
 • Emtia fiyatları

Webborsam Mobil aracılığı ile ne tür işlemler yapabilirim? aç

Webborsam'da anlık fiyat izleyip işlem girmenizin yanı sıra, pek çok özellikle, kullanım ve işlem kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Sayfa Yaratma

Webborsam Mobilde hazır bulunan BIST verileri, emtia, parite gibi tüm veriler içerisinden seçtiğiniz ve takip ettiğiniz verileri, ilgili tablolar üzerinden seçerek sayfam menüsüne ekleyebilirsiniz.

Hesaplar Arası Transfer

Anadolu Yatırım hesabınız ile Anadolubank bünyesinde bulunan tüm hesaplarınız arasında havale işlemlerinizi ilgili menüden gerçekleştirebilirsiniz.

Piyasa Haberleri ve Anadolu Yatırım Yorum ve Haberleri

Piyasa haberlerini ve Anadolu Yatırım ve Strateji bölümlerinin tüm yorum ve haberlerini, haftalık yatırım komitesi toplantı notlarını, aya bakış, güne bakış, şirket haberleri ve gündemdeki önemli gelişmeleri, haberler menüsünde yer alan "Anadolu Yatırım Haberleri" ve "Anadolu Yatırım Piyasa Yorumları" menülerinden izleyebilirsiniz.

Hisseye Özel Haber ve Detay İzleme

Piyasalar menüsü ya da oluşturduğunuz sayfam menüsü üzerinden seçtiğiniz hissenin üzerine dokunduğunuzda o hisseye ait grafik bilgileri, hisse detay bilgileri ve hisseye özel haberleri izleyebilirsiniz.

Ekonomik Takvim

Haberler menüsünün içerisinde yer alan Ekonomik Takvim menüsü ile, tarih bazında, dünyada ve Türkiye'deki Ekonomik verileri, önem derecesini, beklenti ve gerçekleşmelerini izleyebilirsiniz. Ayrıca görsel olarak açılan takvim üzerinden seçtiğiniz tarihe giderek ilgili tarihteki bilgilere de pratik biçimde ulaşabilirsiniz.

Alım Satım Emir Girişi

Hisse senedi ya da Viop emirlerinizi, Webborsam Mobil menülerinin tamamının üzerinde yer alan al-sat butonlarını kullanarak girebilirsiniz. Ayrıca portföyüm menüsü üzerinden hisse alım ve Viop alım satım menülerini kullanarak da işlem girebilirsiniz.

Emir İzleme

Girmiş olduğunuz emirlerin durumunu, portföyüm menüsü içerisinden Viop ya da Hisse Senedi "hisse günlük işlemler" başlığından anında kontrol edebilir, emir üzerinde düzeltme ve iptal işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Zincir Emir

Piyasaları takip edemediğiniz zamanlarda, Webborsam Mobil'deki zincir emir seçeneği ile, birbirine bağlı emirler yazabilirsiniz.

Alarm Kurma

Takip ettiğiniz hisse senedi, emtia, parite, endeks gibi bir veri fiyatının, belirlediğiniz fiyatın üzerine çıkması ya da düşmesi durumunda ya da haber geçmesi durumunda kurmuş olduğunuz alarm ile Webborsam Mobil sizi haberdar eder.

Günlük işlem limitinde alt ve üst sınır var mıdır? aç

Hisse senedi işlemlerinizde günlük işlem limiti, hesabınızın yatırım ekinde bulunan varlıkların toplamından oluşmaktadır.

VİOP işlemlerinde günlük işlem limitiniz, hesabınızın VİOP ekinde bulunan teminat tutarı kadardır.

Mobil işlemlerimde komisyon oranı nedir? aç

Mobil işlemlerimde komisyon oranı nedir?

Webborsam'da hisse işlemleriniz için komisyon oranları, aylık işlem hacimlerine bağlı olarak aşağıdaki şekilde kademeli olarak belirlenmiştir. Aylık işlem hacminiz belirlenen miktarları aştığında, komisyon oranınız otomatik olarak yeni skaladan hesaplanır. Detaylar için tıklayınız.

 

VİOP İşlemleri

Webborsam’da VİOP işlemleriniz için komisyon oranı Vadeli İşlem Sözleşmelerinde sabit 0,0005 olarak belirlenmiştir.

Webborsam Mobil için teknik desteği kim verecek? aç

Webborsam için her türlü teknik destek ve sorularınızla ilgili telefon 0 850 205 55 55 numaralı telefonu arayarak ya da bilgi@anadoluyatirim.com.tr