Hakkımızda

Türkiye’nin genç, dinamik ve yüksek gelişme potansiyeline sahip bankalarından Anadolubank’ın iştiraki olarak Anadolu Yatırım, uzman kadrosu, hızla gelişen fiziki ve alternatif dağıtım kanalları, teknolojik altyapısı ve başarılı pazarlama stratejisiyle 1998 yılından bu yana müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.

Anadolu Yatırım, yatırım bankacılığı alanında müşterilerine “ihtiyaç odaklı” her türlü hizmeti vermek için “dinamik müşteri ihtiyaç analizleriyle” değişiklikleri yakından takip etmekte, ihtiyaçların çözümüne yönelik ürün geliştirme çabalarını gayretle sürdürmektedir. Bütün müşterilerine aynı kalite ve hızda hizmet sunmak müşteri karlılığını ve çıkarlarını ön planda tutan uzun vadeli ilişkiler kurmak Anadolu Yatırım’ın birinci önceliğidir.

Kurumumuz, müşterinin izni haricinde veya yasal bir zorunluluk olmadığı sürece müşterilerine ait bilgiyi herhangi bir 3. şahıs kurum ve kuruluş ile paylaşmayacağını, bu bilgileri en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarında koruyacağını taahhüt eder.

Güçlü ortaklık yapısı altında Anadolu Yatırım, çalışanları, yönetim kadrosu ve hissedarlarının gücü sayesinde, belirlediği hedefler doğrultusunda güvenli adımlarla ilerlemeye devam edecek ve benimsediği çağdaş vizyonla atılımlarını sürdürecektir.