Webborsam Avantajları

Webborsam, Anadolubank iştiraki Anadolu Yatırım'ın, hisse senedi ve VİOP işlemlerinizi hızlı, kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz işlem platformudur.

Masaüstünüze herhangi bir ek kurulum gerektirmeden, internet bağlantınızın olduğu her yerden Webborsam'a kolayca ulaşabilir, hisse senedi, VİOP işlemlerinizi yapabilir, piyasaları takip edebilirsiniz. Böylece, tek bir bilgisayara ya da mekâna bağımlı kalmazsınız.

Webborsam ile parite, hisse senedi ve VİOP verilerini izleyebilir, teknik analiz yapabilir, kendinize özel sayfa yaratabilir ve Anadolu Yatırım araştırma raporlarını ve piyasa haberlerini anında izleyebilirsiniz.

Hisse ve VİOP emirlerinizi, doğrudan fiyatları izlediğiniz ekran üzerine tıklayarak girebilirsiniz. Böylece fiyat izlediğiniz ekran dışında ayrıca bir ekrana ihtiyacınız kalmaz.

Anlık Portföy ve alım satım emirlerinizin durumunu takip edebildiğiniz gibi, Anadolubank bünyesindeki tüm hesaplarınızın bakiyelerini görüntüleyebilir ve hesaplarınız arasında havale işlemleri yapabilirsiniz.

HEMEN BAŞLA

HEMEN BAŞLA

Ek Kurulum gerektirmeden internet bağlantısının olduğu her yerden kolayca ulaşılır

HER YERDEN

HER YERDEN

Dilerseniz Mobil Uygulamanızla Webborsamı telefon veya tabletinizden işlem yapabilirsiniz

İŞLEM KOLAYLIĞI

İŞLEM KOLAYLIĞI

Hisse ve VİOP emirlerinizi, doğrudan fiyatları izlediğiniz ekran üzerine tıklayarak girebilirsiniz. Böylece fiyat izlediğiniz ekran dışında ayrı bir ekrana ihtiyacınız kalmaz

SİZE ÖZEL EKRAN

SİZE ÖZEL EKRAN

Webborsam ile parite, hisse senedi ve VİOP verilerini izleyebilir, teknik analiz yapabilir, kendinize özel sayfa yaratabilir.

HABERLER

HABERLER

Anadolu Yatırım araştırma raporlarını ve piyasa haberlerini anında izleyebilirsiniz

HİSSEYE ÖZEL HABER İZLEME

HİSSEYE ÖZEL HABER İZLEME

Hisse izleme ekranında, hisse üzerine sağ tıklandığında, sadece seçilen hisse ile ilgili piyasa haberlerini, Anadolu yatırım ve diğer kurumların Araştırma bölümü analiz ve yorumlarını izleyebilirsiniz

ANALİZ

ANALİZ

İşlem yağtığınız ekran üzerinde teknik analiz yapabilir, uzman araştırma kabrosu görüşlerinden yararlanabilirsiniz

TEK HESAP

TEK HESAP

Anlık Portföy ve alım satım emirlerinizin durumunu takip edebildiğiniz gibi, Anadolubank bünyesindeki tüm hesaplarınızın bakiyerlerini görüntüleyebilir ve hesaplarınız arasında hava işlemleri yapabilirsiniz.